Zaznacz stronę

AVIR

BUTY

Marka:

BALAGAN

Projekt:

Hanna Ferenc Hilsden, Agata Matlak Lutyk

Producent:

BALAGAN

Na rynku od:

2015

Cena od:

369 zł

Edycja konkursu:

2017

Sfera:

Moda i akcesoria

Eleganckie buty do noszenia na co dzień. Dzięki prostej formie – ograniczeniu liczby szwów, użyciu miękkiej skóry i dodaniu lekkiej piankowej podeszwy, stosowanej w obuwiu sportowym – buty są bardzo wygodne i komfortowe  w użytkowaniu. Nazwa, po hebrajsku oznaczająca powietrze, podkreśla lekkość butów, których podeszwę wykonano ze spienionego tworzywa EVA, natomiast wierzch ze skóry bydlęcej i koziej futrówki.

OPINIA EKSPERTA

Wygodne buty z najwyższej jakości skóry cielęcej. Materiał formuje się na stopie dając komfort, równocześnie zapewniając wentylację. Modny krój wierzchu i podwyższonej podeszwy wpisuje się w najnowsze trendy obuwia uniwersalnego, zaprojektowanego z myślą o wygodzie oraz zdrowiu użytkownika. Brak szwów i minimalistyczna kolorystyka oraz  eleganckie połączenie białej podeszwy z różnymi kolorami wierzchu, to wizytówka profesjonalnego podejścia do detali i orientacji w najnowszych trendach.

JURY wskazało na to, jak trudno się dziś przebić na globalnym rynku z nową marką obuwia – udało się to polskim niszowym butom BALAGAN głownie dzięki indywidualnemu wzornictwu, doskonałej jakości materiałów i niemal rzemieślniczo doskonałemu procesowi produkcji. Balagan to design w pełni tego słowa znaczeniu z zachowaniem wszystkich wartości produkcji rzemieślniczej.