Zaznacz stronę

Microjet

Autoklaw mikrofalowy

Marka:

Enbio

Projekt:

Brandspot

Producent:

Enbio Technology Sp. z o.o.

Na rynku od:

2015

Cena

4 250 zł

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Praca

 

Urządzenie do sterylizacji płynnych pożywek wykorzystywanych w celach laboratoryjnych. Najszybsze na świecie – źródłem energii cieplnej potrzebnej do sterylizacji są mikrofale, dzięki którym nagrzewanie następuje natychmiastowo i równomiernie w całej objętości cieczy. Cykl pracy kilkukrotnie krótszy od tradycyjnych, parowych autoklawów – trwa ok. 12 minut. Kompaktowa obudowa i niewielka masa urządzenia sprawiają, że jest ono bardzo wygodne w transporcie. Estetyczny i prosty w obsłudze. Do wyboru w wielu wersjach kolorystycznych.

OPINIA EKSPERTA

Wygląd zewnętrzny Microjet jest zgodny z wizją nowocześnie wyposażonego laboratorium XXI wieku. Najbardziej godne wyróżnienia są jednak walory użytkowe autoklawu. Znaczne ograniczenie czasochłonności badań, uproszczenie procedury przygotowania pożywki, niezwykle skuteczne i równomierne działanie bez ryzyka przegrzania, prosta obsługa, niewielkie gabaryty urządzenia – to zalety pozwalające uznać produkt za wnoszący nową jakość do techniki laboratoryjnej.

Jury uznało Autoklaw Mikrofalowy Microjet za produkt wnoszący nową jakość do techniki laboratoryjnej. To urządzenie w swojej klasie najszybsze na świecie – używa do sterylizacji mikrofal które ogrzewają i sterylizują natychmiastowo i równomiernie.