Zaznacz stronę

ReSound LINX2

Aparat słuchowy

Marka:

Resound

Projekt:

Resound

Dystrybutor:

GNP Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o.

Na rynku od:

2015

Cena:

od 3500 zł do 7500 zł

Edycja konkursu:

2016

Sfera:

Transport i komunikacja

 

Wysokiej jakości aparat słuchowy wyposażony w najnowsze zdobycze z dziedziny audiologii – przestrzenne przetwarzanie dźwięku, generator szumów oraz aplikacje do zdalnej obsługi wprost z urządzeń mobilnych (Android oraz iOS). Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth Smart dźwięki z urządzeń mobilnych, np. muzyka, przesyłane są do aparatu bezprzewodowo, bez opóźnień oraz w najwyższej jakości. Urządzenie przeznaczone dla osób w każdym wieku, z ubytkami słuchu od lekkiego do znacznego, wpływa znacząco na poprawę jakości życia.

OPINIA EKSPERTA

Poprzez połączenie aparatu słuchowego z właściwościami słuchawek bezprzewodowych uzyskano zupełnie nową, nie mająca odpowiedników na rynku funkcjonalność. Na wyróżnienie zasługuje genialna w swojej prostocie idea, pozwalająca rozszerzyć korzyści płynące ze wspomagania słuchu o bezpośrednie dostarczanie do ucha warstwy audio z urządzeń elektronicznych oraz wyjątkowa jakość dźwięku, który jest naturalny i mocny. Urządzenie dopracowane pod każdym względem.

Jury przyznało nagrodę Dobry Wzór za połączenie funkcji aparatu słuchowego z właściwościami słuchawek bezprzewodowych. Aparat tym samym nie tylko wspomaga słuch, ale także może służyć do słuchania muzyki wprost z urządzeń mobilnych dzięki technologii Bluetooth.