Zaznacz stronę

Leniwiec E-zzy – Produkt rekomendowany w konkursie Dobry Wzór 2018 z licznymi nagrodami

Szumiąca zabawka Leniwiec E-zzy jeszcze przed swoją oficjalną premierą w maju tego roku zdobyła nagrody i wyróżnienia na targach „Banta Awards” w Wielkiej Brytanii, Kids Time Star 2018 oraz Nagroda Rodziców 2018 w Polsce oraz JPMA Awards 2018 w Stanach Zjednoczonych.
Leniwiec E-zzy jest produktem 3 w1 – pod postacią estetycznej pluszowej zabawki łączącym w sobie zabawkę szumiącą, monitor snu i asystenta rodzica. Po zainstalowaniu dedykowanej aplikacji i połączeniu się z urządzeniem szumiącym umieszonym w Leniwcu rodzic może m.in.: monitorować sen dziecka, zarządzać urządzeniem szumiącym leniwca, pozyskiwać cenne informacje dotyczące rozwoju dziecka, rejestrować „kroki milowe” dziecka. Swoim łagodnym i bezpiecznym szumem pomaga niemowlęciu zasnąć szybciej i spać spokojniej. Od innych produktów dedykowanych poprawie jakości snu odróżnia go jednak to, że jest produktem „Connected Nursery” („inteligentny pokój dziecięcy”). W praktyce „Connected Nursery” pozwala zarządzać pokojem dziecięcym (np. światłem, temperaturą, dźwiękiem etc. ) z wykorzystaniem inteligentnych urządzeń w tym np. smartfonów.
Podczas monitoringu rynku został uznany przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego za wyróżniający się i otrzymał znak Produktu rekomendowanego w konkursie Dobry Wzór 201.